KONST / Litografier / Litografi 15936137

nr 1593 6137

Litografi

Gösta Söderholm, Landskap. Signerad, numrerad 37/290. Bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:19:11

23/1 23:24:01 1      Vinnande bud